O firmie

d'Sixe sp. z o.o.

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych narzędzi dla glazurników włoskiej firmy SIRI - cenionej marki w Europie i na całym Świecie, popartą zadowoleniem najlepszych glazurników.

SIRI działa na rynku budowlanym od 1975 roku. W swojej fabryce w Modenie produkuje profesjonalne maszyny do cięcia płytek z opatentowanym systemem "Pushing System" SIRI PRO, maszyny do cięcia płytek SIRICUT, SIRIUP, JOLLINA50, SIRI TOP, SIRI AVANT, systemy poziomowania płytek SIRI 3-12MM, różnego rodzaju gąbki do zmywania nadmiaru i profilowania fugi, zestawy do fugowania i mycia, pace do fugowania, wymienne gumy do fugowania, pace SCOTCH BRITE (do fugi epoksydowej), przyssawki do płytek, szczypce do płytek, kamienie do szlifowania płytek, nakolanniki, nakładki na buty, młotki gumowe, maszyny wodne do cięcia płytek MULTIDISCO, ARIETE, MODENA, MAXIBELLA, ITALY, BRICCOLINA, tarcze diamentowe, pace do zapraw klejowych w tym unikalne do zapraw klejowych typu S1, otwornice i koronki diamentowe. Marka SIRI jest wysoko ceniona na rynkach międzynarodowych ze względu na zastosowanie najnowocześniejszej technologii i doskonałej jakości.

Dodatkowo, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług posiadamy w swojej ofercie profesjonalną chemię budowlaną renomowanego polskiego producenta nowoczesnych systemów łazienkowych firmy WIM.

Firma WIM specjalizuje się głównie w produkcji kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie produktów do kształtowania przestrzeni WIM PLATTE SYSTEM – Płyty Budowlane WIM PLATTE, designerskich systemów odwadniających z zachowaniem jednego poziomu brodzika z posadzką - Brodziki Posadzkowe WIM Platte „walk in” oraz produktów do instalowania płytek ceramicznych – Zaprawy Klejowe, Zaprawy do Spoinowania, Listwy, Hydroizolacje, Preparaty Gruntujące, Zaprawy Budowlane, Posadzki Cementowe i Żywiczne, Gładzie Gipsowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma WIM oferuje zarówno doradztwo w doborze odpowiednich produktów, jak i technologii. Podpowiada na co zwrócić szczególną uwagę przy urządzaniu dzisiejszych łazienek, a konkretne technologiczne i wielofunkcyjne rozwiązania jakim jest WIM PLATTE SYSTEM ułatwia pracę wielu architektom i projektantom wnętrz w projektowaniu niespotykanych, unikatowych łazienek.

Od niedawna zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem włoskiego producenta chemii GEAL. Są to produkty do czyszczenia, odnawiania i utrzymania wszystkich naturalnych okładzin mineralnych stosowanych w budownictwie, takich jak: płytki i cegły klinkierowe, kamień naturalny, granit i ich konglomeraty, płytki ceramiczne, w tym w szczególności płytki gresowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl